inwestor
inwestor

Trakt Invest II Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Spółka developerska Trakt Invest II Sp. z o.o. Spółka komandytowa realizuje kompleksowo budowę Gemini G7. Czerpie ona z bogatego doświadczenia, kapitału i wiedzy jej współzałożycieli.

Trakt Invest II Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Wincentego Witosa 76, 25-561 Kielce
KRS 0000928765
Regon 389415018
NIP 9592047134

Współzałożyciel – TRAKT S.A.

Firma ze Szczukowskich Górek koło Kielc, która od ponad 40 lat z sukcesem buduje drogi, wykonuje elementy infrastruktury publicznej. Za wieloletnie doświadczenie w budowie sieci komunikacyjnej spółka otrzymała szereg prestiżowych nagród, m.in. Gazele Biznesu dziennika Puls Biznesu, Złota Firma i Solidna Firma. Doceniona za zrealizowane inwestycje, innowacyjność i osiągane wyniki finansowe Trakt S.A. należy do  Świętokrzyskiego Związku Pracodawców Prywatnych.

Współzałożyciel – Wydawnictwo JUKA-91 Sp. z o.o. 

Na podręcznikach wydawnictwa wychowało się wiele pokoleń. Istniejąca na rynku od 1991 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Grupa MAC S.A. z Kielc.

TERA GROUP

Projekt kompleksu Gemini G7 powstał w uznanej pracowni projektowej Tera Group z Kielc. To jej zespół zaprojektował atrakcyjnie przyjęte przez mieszkańców apartamenty: Poleska, Klonowa, Ventus Apollo czy Perły Silnicy Okrzei. 

Prace pracowni charakteryzują się niepowtarzalnym charakterem, nowoczesnością  i wysokimi walorami użytkowymi.

Request A Visit

Book a meetup or send us emails to request for service consultation.